Інспектору відділу безпеки дорожнього руху та тимчасовому виконувачу обов’язків інспектора зі зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Житомирській області повідомили про підозру у побитті колеги.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.

За попередньою інформацією, інспектор безпеки тривалий час не з’являвся на роботі. 28 серпня 2018 року начальник одного з відділів патрульної поліції Житомирщини прибув разом з патрульними до помешкання інспекторки зі зв’язків з громадськістю, де переховувався прогульник.

У будинку підозрюваний інспектор напав на начальника відділу: ударив кулаком по голові, повалив на підлогу та почав душити. Інші поліціянти намагалися припинити бійку та одягнути на інспектора кайданки. У цей час друга підозрювана спробувала перешкодити діям своїх колег і вкусила керівника відділу за плече.

У наслідок цього потерпілий отримав численні синці, садна та струс головного мозку.

Тепер двом інспекторам повідомили про підозру за ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу. У разі доведення вини підозрюваним загрожує ув’язнення на строк до 5 років.

Поділитись: