УКРАЇНА

Де в Україні займатися зимовим спортом (РЕПОРТАЖ)

12 березня, 2018 17:23
УКРАЇНА/Де в Україні займатися зимовим спортом (РЕПОРТАЖ)
Зберегти
Вигляд
У якому стані перебувають об'єкти зимових видів спорту та де займатися зимовим спортом в Україні — у репортажі Громадського.

Перед початком зимових Олімпійських ігор-2018 у Південній Кореї міністр молоді і спорту Ігор Жданов відверто заявив: «Україна — не зимова країна, і багато медалей очікувати не слід». Зрештою, так і сталося: Україна на отримала у Пхьончхані лише одну медаль, утім, одразу золоту — у фристайлі чемпіоном став Олександр Абраменко.

Водночас уболівальники зимових видів спорту обурилися: «В Україні є Карпати, а зимового спорту — немає». Чи справді це так? 

Гірськолижно-біатлонна база «Тисовець» розташована на Львівщині у середгір'ї Карпат. Там чи не найрозвиненіша інфраструктура для занять зимовими видами спорту: гірськолижні спуски, траса для фристайлу, біатлонний стадіон, лижна та лижно-ролерна траси.

Окрім цього, в комплексі є два олімпійські трампліни — 90 та 12 метрів. Щоправда, нині вони в неробочому стані.  

Біатлонний стадіон також є в селищі Сянки, також на Львівщині. Інша траса для фристайлу розташована в гірськолижному комплексі «Буковель» на Івано-Франківщині. На Прикарпатті в селищі Ворохта працюють трампліни для стрибків у довжину.

Одним з важливіших інфраструктурних об'єктів зимових видів спорту є місто Кременець на Тернопільщині. Там — єдина на сьогодні робоча санна траса в Україні.

У якому стані перебувають об'єкти зимових видів спорту та де займатися зимовим спортом в Україні — у репортажі Громадського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Зимові Олімпійські ігри-2018 у Пхьончхані завершилися: результати

Пов`язані новини