У народного депутата від «Опозиційної платформи — за життя» Іллі Киви стався конфлікт з ветераном війни на Донбасі в одному з ресторанів Києва — поліція розшукує опонента Киви.

У мережі з’явилися відео конфлікту Киви з чоловіком, якого називають ветераном Михайлом Майманом.

Майман підтвердив у коментарі hromadske, що на відео саме він. За його словами, Кива першим почав вигукувати до нього: «Эй ты, подойди сюда».

Після цього й сталася нетривала бійка. Майман зазначив, що він давно має неприязні стосунки з Кивою, ще коли був у зоні АТО.

«Він (Кива — ред.) перевозив наркотики, а я йому заважав», — сказав він.

Після цього, за словами ветерана, він почав отримувати погрози від Киви, зокрема той казав про свої зв’язки в Міністерстві внутрішніх справ.

Про конфлікт повідомили й в прес-службі поліції Києва.

«Поліцейські проводять заходи для встановлення місцезнаходження чоловіка, із яким у нардепа виник конфлікт. До поліції звернувся народний депутат із заявою про отримання тілесних ушкоджень», — йдеться у повідомленні.

Майман наголосив, що не переховується від поліції, а поїхав до лікарні у зв’язку з травмою носу, яку йому завдав Кива. Також ветеран звернувся до Офісу генпрокурора через, на його думку, напад Киви.

Також Майман додав, що у ресторані депутат сидів разом «з представниками кримінального світу» з Дніпра.

Ілля Кива у коментарі hromadske підтвердив, що на відео він. За словами депутата, Майман першим почав бійку. Він також підтвердив, що у нього з ветераном давні неприязні стосунки, але Кива стверджує, що це Майман пов'язаний з розповсюдженням наркотиків, що саме той зустрічався з «кримінальним авторитетом» й погрожує депутату у соцмережах.

Поділитись: