Депутат від «Опозиційної платформи — за життя» Ілля Кива стверджує, що він не був ініціатором бійки з ветераном Михайлом Майманом у ресторані в Києві.

Про це Кива заявив у коментарі hromadske.

За його словами, Майман зустрічався у ресторані з «кіровоградським кримінальним авторитетом».

«У ресторані він почав вигукувати образливі слова, ображати мене, посилати. На що я встав, підійшов до нього, нахилився і попросив його не висловлюватися лайкою, бо у кафе перебували діти. Після чого він наніс мені удар кулаком в обличчя, завдавши тілесних ушкоджень», — сказав депутат.

Він додав, що потім втрутились у конфлікт відвідувачі й у приміщення забігла охорона ветерана.

«Близько 10 хвилин він погрожував і вимагав вийти з ресторану, щоби продовжити свої насильницькі дії. У цей час я спокійно сидів за столом, викликав поліцію, й оформили цей факт офіційно. Зараз я перебуваю в лікарні», — стверджує парламентар.

Кива також розповів, що «ця історія» почалась півроку тому, коли Майман через соцмережі нібито почав погрожувати йому та його родині, що й стало причиною конфлікту у ресторані 22 січня.

Він додав, що ветеран «підозрюється у низці кримінальних справ, зокрема в обстрілі будівлі «Київміськбуду» з гранатомета та розповсюдженні важких наркотиків».

«У Маріуполі під виглядом атошника займався грабіжництвом та мародерством, це ще у 2015 році. В Америці його притягнули до кримінальної відповідальності, а його дружина провела півроку у в’язниці», — сказав Кива.

Він також стверджує, що за допомогою СБУ Майман повернувся в Україну, а всі його справи «заморозили». 

Що цікаво, Майман у коментарі hromadske звинуватив Киву у схожому — що депутат зустрічався в ресторані з «кримінальними авторитетами» з Дніпра й розповів про те, що його конфлікт з Кивою розпочався ще на Донбасі, де той нібито перевозив наркотики, а Майман йому заважав. Також ветеран каже, що це Кива погрожував йому у соцмережах і що він першим почав бійку у кафе.

Нагадаємо, у мережі з'явилося відео бійки між Кивою та Майманом, після чого у поліції Києва повідомили, що до них звернувся народний депутат із заявою про побиття.

Поділитись: