УКРАЇНА

Депутат Мосійчук: Окуєву вбили ті ж люди, які вчинили замах на мене

31 жовтня, 2017 12:43
УКРАЇНА/Депутат Мосійчук: Окуєву вбили ті ж люди, які вчинили замах на мене
Зберегти
Вигляд
Депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук підтримав думку чоловіка убитої Аміни Окуєвої і заявив, що її вбили ті ж люди, які вчинили замах на нього 25 жовтня

Депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук підтримав думку чоловіка убитої Аміни Окуєвої і заявив, що її вбили ті ж люди, які вчинили замах на нього 25 жовтня. Окуєва була помічницею Мосійчука.

Про це він повідомив у Facebook.

«Я додам, що ця ж група вчинила ще ряд вбивств в тому числі підірвали Тімура Махаурі. Коло стискається! І сьогодні вже можуть бути проміжні результати по встановленню цієї диверсійної групи», — заявив Мосійчук.

Увечері 25 жовтня в Солом’янському районі Києва біля телеканалу «Еспресо» стався вибух. Тоді ж прес-служба депутата Мосійчука повідомила про замах на нього. 

Дві людини унаслідок вибуху загинули: охоронець депутата Мосійчука, 31-річний працівник поліції полку особливого призначення Руслан Кушнір. А також 36-річний Михайло Морміль, екс-співробітник МВС, який мешкав неподалік місця інциденту. 

Ще троє травмовані: депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук, політолог Віталій Бала та місцева мешканка, що йшла повз місце вибуху.

Згодом експертка-кримінологиня повідомила, що вибух у Києві міг бути замахом на загиблого підполковника МВС Морміля.

ЧИТАЙТЕ: Вибух у Києві: що відомо про замах на депутата Мосійчука.

Ввечері 30 жовтня у Глевасі під Києвом внаслідок обстрілу автомобіля загинула доброволець АТО Аміна Окуєва, її чоловіка поранили. На території Київської області введено план «Сирена».

Поліція повідомила, що напад на Окуєву та Осмаєва скоїли з автоматичної зброї. Подружжя у момент нападу не було під охороною.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини