УКРАЇНА

Вибух у Києві міг бути замахом на загиблого підполковника МВС Морміля — експертка

27 жовтня, 2017 19:01
УКРАЇНА/Вибух у Києві міг бути замахом на загиблого підполковника МВС Морміля — експертка
Зберегти
Вигляд
Вибух у Солом'янському районі Києва, імовірно, міг бути замахом на життя загиблого екс-співробітника Михайла Морміля, а не депутата Ігоря Мосійчука.

Вибух у Солом'янському районі Києва, імовірно, міг бути замахом на життя загиблого екс-співробітника Михайла Морміля, а не депутата Ігоря Мосійчука.

Про це Громадському радіо повідомила юристка-кримінологиня Ганна Маляр.

Такого висновку вона дійшла, проаналізувавши відео з камери спостереження.

«На відео видно, що в момент вибуху найближче до епіцентру перебуває саме загиблий, який проживав у цьому будинку (Морміль, — ред). А сам Мосійчук, Бала були на певній відстані», — сказала Маляр.

На її думку, якби мішенню був Мосійчук, то вибухівку, найпевніше, заклали б у його машину. Натомість її заклали в мопед, який стояв досить далеко від під’їзду, звідки виходив нардеп.

Експертка також заявила, що їй було відомо про те, що Мормілю раніше погрожували.

Крім того, Руслан Болгов, який назвав себе другом Морміля повідомив у Facebook , що загиблий хвилювався за своє життя. «Він говорив, що побоюється за своє життя і що за ним стежать», — зазначив він.

Як повідомила Громадському радіо помічниця депутата Мосійчука Анна Сеник, Морміль проживав у тому ж будинку, де розташований телеканал «Еспресо». 

На відео з камери спостереження помітно, що за кілька секунд до вибуху Морміль ішов у напрямку, імовірно, свого під’їзду. Водночас політолог Бала, Мосійчук та його охоронець Кушнір виходили з телеканалу та йшли в протилежному напрямку. Мопед вибухнув у момент, коли Морміль перебував до нього ближче, ніж вони. 

У МВС кажуть, що загиблий підполковник Морміль став випадковою жертвою вибуху в Києві. За даними правоохоронців, він повертався додому, коли стався вибух.

Увечері 25 жовтня в Солом’янському районі Києва біля телеканалу «Еспресо» вибухнув мопед. Тоді ж прес-служба депутата Мосійчука повідомила про замах на нього. 

Унаслідок вибуху загинули двоє та травмовані троє людей. Серед загиблих — охоронець депутата Мосійчука Кушнір та екс-співробітник МВС Морміль.

Поранення дістали депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук, політолог Віталій Бала та місцева мешканка, що проходила повз місце вибуху.

Про головні подробиці вибуху в Києві читайте в онлайн-добірці Громадського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини