УКРАЇНА

Депутат Найєм у справі про напад заявив про конфлікт інтересів у прокуратурі

8 травня, 2018 10:46
УКРАЇНА/Депутат Найєм у справі про напад заявив про конфлікт інтересів у прокуратурі
Зберегти
Вигляд
У справі про побиття народного депутата від БПП Мустафи Найєма виник конфлікт інтересів — низка прокурорів є знайомими одного з підозрюваних.

У справі про побиття народного депутата від БПП Мустафи Найєма виник конфлікт інтересів — низка прокурорів є знайомими одного з підозрюваних.

Про це заявив сам депутат.

«Ще в перший день, коли ми отримали витяг з реєстру досудових розслідувань, виявилося, що низка прокурорів Шевченківського району перебувають у тісному дружньому зв'язку з підозрюваним, що втік. Один є родичем їх партнера по бізнесу, а другий — уже після того, як отримав на руки нашу справу, — зустрічався з родичами втікача», — написав Найєм у Facebook.

Він наголосив, що через існуючий конфлікт інтересів адвокати звертатимуться до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії.

Нагадаємо, увечері 30 квітня на народного депутата від БПП Мустафу Найєма скоїли напад невідомі. Інцидент стався у центрі Києва у результаті конфлікту на дорозі.

Депутат із травмами потрапив у відділення швидкої допомоги. Найєм пізніше додав, що цей інцидент не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.

Поліція Києва порушила справу за статтею «хуліганство» за фактом нападу на депутата. У цьому проваженні затримали лише трьох осіб. Водночас брат Мустафи Найєма Масі заявив, що серед затриманих правоохоронцями немає того, хто побив депутата.

1 травня прокуратура Києва оголосила підозри трьом нападникам.

Сам Мустафа Найєм заявив, що вважає неадекватним запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту для чоловіків, які напали на нього у центрі Києва.

Адвокатка Мустафи Найєма заявила про погрози у бік депутата. А брат депутата Масі Найєм заявив, що його стан після нападу погіршується.

Глава Нацполіції заявив, що народному депутату Найєму після нападу надали держохорону.

7 травня поліція Азербайджану відпустила четвертого підозрюваного у нападі на Найєма.

Більше про:
# мустафа найєм
Пов`язані новини