Народний депутат від «Самопомочі» Семен Семенченко спростував, що був серед затриманих 2 грудня у Грузії українців.

Так, Семенченко заперечив інформацію про себе, яку повідомив раніше радник президента й міністра оборони Юрій Бірюков з посиланням на власні джерела. Він заявляв, що Семенченка затримали у Тбілісі, «проте він в останній момент втік».

«Інформація про те, що мене нібито хтось десь затримував — фейк. Інформація, що я «вилетів з Грузії в невідомому напрямку», — фейк», — сказав народний депутат.

Водночас Семенченко підтвердив, що у Тбілісі справді затримали українців і він інформує про це їхні родини та організовує адвокатську допомогу.

Нагадаємо, що 2 грудня грузинські ЗМІ повідомили про затримання у Тбілісі сімох українців. У них знайшли зброю. Водночас МВС Грузії заявило, що затримали 6 українців та 1 грузина. У Міністерстві закордонних справ України станом на 2 грудня не змогли підтвердити затримання українців. Радник президента Юрій Бірюков заявив, що серед затриманих був народний депутат Семен Семенченко. Як повідомили грузинські ЗМІ, українців могли підозрювати в нібито підготовці диверсій під час протестів.

У неділю 2 грудня у Тбілісі кілька тисяч людей вийшли на мітинг опозиції, яка відмовилася визнавати результати другого туру виборів президента. Кандидат від опозиційної партії «Єдиний національний рух» Грігол Вашадзе заявив, що вимогою учасників мітингу є дострокові парламентські вибори. На противагу цьому мітингу на вулиці також вийшли його противники, які виступили за чинну владу та новообрану президентку.

28 листопада у Грузії відбулися вибори президента, які вперше в історії країни виграла жінка. Так новою президенткою країни стала підтримувана керівною партією Саломе Зурабішвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Грузії як неформальна боротьба Саакашвілі та проросійського олігарха Іванішвілі. Переміг другий

Поділитись: