Депутат Київської обласної ради В'ячеслав Соболєв, на якого у грудні минулого року скоїли замах, в результаті чого загинув його трирічний син, звернувся до генерального прокурора з проханням відреагувати на його запит передати справу до Головного слідчого управління Нацполіцїї.

Про це депутат заявив в інтерв’ю hromadske.

«Я два тижні намагаюсь домогтися передачі справи у головне слідче управління. Я з великою повагою ставлюсь до тих хлопців, які працюють сьогодні, але в ГСУ мають набагато більше фізичних та технічних можливостей. Я знаю, що керівник ГСУ вже й листа написав на генеральну прокуратуру. Я не розумію що відбувається, на сьогоднішній день ми не можемо достукатися у генеральну прокуратуру. І, як приклад, я вчора і дзвонив, і телефонував пану генеральному прокурору, але у відповідь тиша. У мене велике прохання, щоб генеральний прокурор почув. У нас у всіх є діти», — сказав депутат. 

Також Соболєв зазначив, що жоден з восьми осіб, яких він просив пройти поліграф, не пройшли перевірку. Наразі потерпілий проводить власне розслідування: «Мені допомагають мої друзі з якими я товаришую по 20 років, які професіонали своєї справи. Ми просунулися дуже далеко. Чому ми почали це робити — тому що я не побачив ніяких дій з боку тих людей, які б мали це робити», — сказав Соболєв. 

1 грудня в центрі Києва стріляли у автомобіль Range Rover в якому перебував депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв зі своїми рідними. Куля влучила у його трирічного сина, він загинув. 

Поліція встановила, що стріляли із вікна квартири та затримала двох підозрюваних виконавців злочину, суд взяв їх під варту. Згодом поліція оголосила про підозру росіянину Юсупу Абуєву, який тривалий час мешкав в Україні, був членом націоналістичної організації «Традиція та порядок», їздив на схід у роту «Ведмеді». Наразі чоловік у розшуку за іншою справою — вимагання грошей та створення ОЗГ.

Ми існуємо завдяки вам! Підтримайте незалежну журналістику – фондуйте нам на Спільнокошті та долучайтеся до спільноти Друзів hromadske.

Поділитись: