Колишній глава Інституту нацпам'яті Володимир В’ятрович та депутат від фракції «Європейська Солідарність» звернувся до СБУ через проведення у Києві конференції до 140-річчя радянського диктатора Йосипа Сталіна.

Про це він повідомив у Facebook.

21 грудня на сайті забороненої в Україні «Комуністичної партії України» з'явилась інформація про проведення у Києві конференції на тему: «І. В. Сталін та революційне перетворення світу».

Так, у своєму листі до голови СБУ Івана Баканова В'ятрович закликав правоохоронців розслідувати та притягти до відповідальності «учасників зборів сталіністів».

У зверненні депутат запитав в очільника СБУ, чи знали у відомстві про підготовку та проведення Комуністичною партією України заходу з відзначення 140-річчя Сталіна, чи ініціювали за це притягнення до відповідальності, а також які заходи наразі вживаються СБУ для припинення діяльності «Комуністичної партії України» та пропаганди символіки тоталітарного комуністичного режиму.

Нагадаємо, Володимира В'ятровича у вересні звільнили з посади голови Українського інституту національної пам’яті. А в грудні він офіційно став депутатом.

Поділитись: