Депутат Запорізької обласної ради Геннадій Фукс
Фото:

Facebook/Геннадий Фукс

Депутат Запорізької обласної ради Геннадій Фукс повідомив, що в нього виявили інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Змушений повідомити вам, що попри те, що я максимально намагався дотримуватися карантину, лікарі діагностували у мене захворювання на коронавірус COVID-19. Проходжу зараз курс лікування у лікарні», — написав він.

Під інформацією депутат залишив посилання на новину сайту 061.ua, в якій йдеться, що коронавірус виявили у жителя Запоріжжя, який недавно прилетів з Ізраїлю.

Там передають, що, за інформацією медиків, чоловіка госпіталізували в обласну інфекційну лікарню, його стан середньої тяжкості.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

У світі вже понад 600 тисяч людей з коронавірусом.

За офіційними даними МОЗ, станом на вечір 28 березня в Україні зафіксували 356 випадків зараження коронавірусом, з них 9 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали (4 дорослих і 1 дитина).

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: