Через коронавірус так звана «ДНР» заборонила в'їзд на територію з Росії і «ЛНР» людям, які не мають реєстрації на їхній території, окрім громадян Росії й співробітників міжнародних місій.

Про це йдеться в указі ватажка бойовиків Дениса Пушиліна від 28 березня.

«Заборонити в'їзд на територію Донецької Народної Республіки… через суміжну територію держав Російської Федерації та Луганської Народної Республіки громадянам, які не мають реєстрації на території ДНР чи посвідчення на постійне проживання…, чи адресної довідки, яка підтверджує реєстрацію», — йдеться в указі.

Водночас в'їжджати зможуть громадяни Росії та представники моніторингові місії ОБСЄ, Міжнародного «Червоного хреста», ООН з «відповідним повідомленням та наявністю медичних показань, які підтверджують їх стан здоров'я».

Якщо ж громадяни, не зареєстровані в «ДНР», мають «змушуючі обставини», рішення про їхній в'їзд ухвалюватиме «Міжвідомчий оперативний штаб з запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції».

Також цим указом всіх місцевих жителів, які прибуватимуть на територію «ДНР», зобов’язали перебувати в самоізоляції 14 днів з дня прибуття. 

Окрім того, документом заборонили проведення спортивних, видовищних, публічних та інших масових заходів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

У світі вже понад 600 тисяч людей з коронавірусом.

За офіційними даними МОЗ, станом на 10 ранку 28 березня в Україні зафіксовано 311 випадків зараження коронавірусом, з них 8 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали (4 дорослих і 1 дитина).

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: