В урядовому кварталі Києва автомобіль народного депутата Павла Пинзеника потрапив у ДТП за участю протестувальників. Депутат стверджує, що став жертвою нападу.

В урядовому кварталі Києва автомобіль народного депутата Павла Пинзеника потрапив у ДТП за участю протестувальників. Депутат стверджує, що став жертвою нападу.

Про це Громадському повідомив сам Пинзеник.

За його словами, інцидент стався на вулиці Інститутській перед поворотом на вулицю Шовковичну.

«Нас намагалися зупинити доволі специфічним способом. Нам почали бити по автомобілю моєму, розбили скло заднього виду. Нам вдалося заблокуватися в автомобілі, тоді один з мітингарів кинувся на капот», — розповів депутат.

Він додав, що після цього авто зупинилося і мітингарі оточили його.

«Через декілька хвилин поліція оточила автомобіль і не допустила розправи. Далі, за моїм прогнозом, все могло би закінчитися дуже погано», — наголосив Пинзеник.

Депутат зазначив, що через деякий час поліція забезпечила йому та народним депутатам Олені Масоріній і Олегу Кришину безпечний вихід з місця події.

Пинзеник додав, що зараз на місці залишається його помічник, який перебував за кермом, аби написати заяву до поліції.

«Безумовно, будемо писати заяву про злочин, шукати відео з місця події, будемо вимагати притягнення до відповідальності», — підкреслив він.

На питання, чого вимагали мітингарі, Пинзеник відповів: «Вимагали, щоби народних депутатів, яких вони впізнали серед пасажирів автомобіля, повісили на найближчому дереві».

Раніше в соціальних мережах з'явилися повідомлення, що авто Пинзеника збило мітингаря, через що учасники акції протесту оточили його. 

У поліції Громадському заявили, що на місці перебувають правоохоронці, які встановлюють обставини інциденту. Наразі поліція не може підтвердити ні версію депутата, ні мітингувальників.

Поділитись: