Фото:

facebook Юрій Тимошенко

Фракція «Народний фронт» виключила зі свого складу народного депутата Юрія Тимошенка через «порушення дисципліни». Утім, його однопартієць зазначив, що причиною виключення є бажання Тимошенка балотуватись у президенти.

Рішення ухвалили на засіданні фракції 17 січня. Виключення з фракції Тимошенка Юрія Володимировича пояснюють тим, що він «неодноразово порушував дисципліну, ігнорував рішення фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань».

Водночас народний депутат від «Народного фронту» Леонід Ємець зазначив, що причиною такого рішення є те, що Тимошенко планує балотуватись на посаду президента.

«Формальна причина: за порушення фракційної дисципліни. Неформальна: він отримав гроші на заставу і планує балотуватись на посаду президента України», — написав Ємець у Facebook.

В Україні 31 грудня розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Вона триватиме 90 днів. Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про набір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо. Також про намір брати участь у президентських перегонах заявив комік та шоумен Володимир Зеленський.

Чинний президент Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії. 

Згідно з останнім соцопитуванням, чинний президент України Петро Порошенко вийшов на другу позицію у передвиборчому рейтингу, обійшовши шоумена Володимира Зеленського. Лідеркою залишається очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Поділитись: