Політика / Вибори

Соцпартія висунула свого лідера Іллю Киву кандидатом у президенти

Соціалістична партія
Політика/Вибори/Соцпартія висунула свого лідера Іллю Киву кандидатом у президенти
Зберегти
Вигляд
Соціалістична партія України висунула свого голову, колишнього керівника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Іллю Киву у кандидати в президенти

Таке рішення ухвалили на загальнонаціональному з’їзді Соцпартії 3 листопада.

За Киву члени партії проголосували одностайно.

Згідно з програмою Соцпартії, вона «виступає за інтеграцію України до ЄС» та вважає, що основою для розвитку держави є саме соціалізм.

Ілля Кива був радником голови міністра внутрішніх справ та обіймав посаду керівника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції. У 2016 році його звільнили з цього посту. Того ж року Кива був кандидатом у депутати Ради на проміжних виборах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Будка»: як Кива захищав вічний вогонь — хіп-хоп від Hromadske.doc

Нагадаємо, 21 вересня «Схеми» опублікували журналістське розслідування про напівлегальну охоронну структуру, яку ініціював екс-радник глави МВС Ілля Кива. Журналісти заявили, що створення, існування і діяльність відділу воєнізованої охорони «Безпека життя» у структурі Національної поліції суперечить законам України.

Раніше повідомлялося, що Іллю Киву виключили з лав Соціалістичної партії України та позбавили статусу голови цієї політсили, а відповідне рішення в суботу одноголосно ухвалили під час спільного засідання політради партії.

Сам Кива заявив, що його не позбавляли статусу голови Соцпартії.

Станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.

Пов`язані новини