Народна депутатка від фракції «Голос» Олександра Устінова подала заяву до Генеральної прокуратури через ймовірні погрози з боку заступника директора фармкомпанії «ІнтерХім» Олександра Чумака, який раніше був радником міністерки охорони здоров'я Зоряни Скалецької.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Фармацевтична мафія готова «бошки отбивать» депутатам, лише щоб не допустити зниження цін на ліки в Україні. Дуже сподіваюся, що... правоохоронні органи дадуть об’єктивну правову оцінку діям цих осіб», — написала депутатка.

Днем раніше інша депутатка від «Голосу» Ольга Стефанишина опублікувала відео, в якому чути, як Чумак заявив: «Давайте начинайте, бо я щас им бошки отобью». Це відбулося під час розгляду профільним комітетом законопроєкту №2089, який передбачає зниження цін на ліки в Україні.

У політсилі розцінили такі слова як погрози народним депутатам. У «Голосі» заявили, що в таких умовах тиску парламентський комітет з питань здоров’я нації не підтримав проєкт закону, який мав знизити ціни на ліки в українських аптеках.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від «Європейської Солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Приводом для провадження стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

28 листопада слідчі ДБР прийшли з обшуками до волонтера Марусі Звіробій, підозрюють у погрозі вбивством щодо президента Володимира Зеленського.

Поділитись: