Депутатка Європарламенту Гармс: Критикою санкцій США проти РФ Меркель показує підтримку «Північного потоку-2»

21 червня, 2017 20:49
default/Депутатка Європарламенту Гармс: Критикою санкцій США проти РФ Меркель показує підтримку «Північного потоку-2»
Зберегти
Вигляд
Депутатка Європарламенту Ребекка Гармс заявила, що критика канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель санкцій США проти Росії шкодить репутації Німеччини. За словами Гармс, такою реакцією Меркель «показує, що підтримує «Північний потік-2»

Депутатка Європарламенту Ребекка Гармс заявила, що критика канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель санкцій США проти Росії шкодить репутації Німеччини. За словами Гармс, такою реакцією Меркель «показує, що підтримує «Північний потік-2».

Про це вона повідомила в інтерв’ю Громадському.

На її думку, підтримка канцлеркою критики глави МЗС Німеччини Зігмара Габріеля та канцлера Австрії Крістіана Керна санкцій  — пов’язане з проектом «Північний потік-2».

«В Німеччині є великий інтерес до цього проекту. До цього моменту я думала, що канцлер Меркель буде чутливішою до сусідів Німеччини у ЄС. Наприклад, країни східної Європи чи такі країни як Данія виступають проти Північного потоку-2; проти нього виступають багато інших країн. Вони бачать у ньому щось на кшталт німецько-російської газової імперії», — сказала Гармс.

«Я думаю, що німці мають розуміти, що інколи вони справді мають шанувати загальноєвропейські інтереси – а не тільки їхні власні вузькі економічні інтереси. Наскільки я знаю, ми зараз не потребуємо газу, тож виникає питання, чому ми маємо послаблювати режим санкцій щодо Росії, створюючи газову монополію між німецькою та російською компаніями?», — сказала Гармс.

За словами депутатки Європарламенту, не існує жодної причини змінювати стратегію санкцій щодо Росії.

«Ми завжди можемо говорити між собою, але якщо в реальності на місцях не відбувається жодних змін, - ані на Донбасі, ані в Сирії – тоді навіщо змінювати нашу стратегію?», — підкреслила вона.

«Північний потік» — газопровід від Росії до Німеччини, перша гілка якого вже збудована. «Північний потік-2» — друга ланка газопроводу, зведення якої планується через Балтійське море.

У четвер 16 червня міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель та канцлер Австрії Крістіан Керн засудили нові санкції США щодо будівництва Росією «Північного потоку-2».

Нагадаємо, американські сенатори в середу, 14 червня, більшістю голосів схвалили законопроект, що розширює санкції проти Росії.

Читайте також інтерв'ю Громадського з Ребеккою Гармс: Лінію розмежування в зоні АТО мають контролювати миротворці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини