Народна депутатка Світлана Заліщук домовилась з лідером політичної партії «Голос», співаком Святославом Вакарчуком про те, що його партія не висуватиме кандидата на мажоритарному окрузі №199, у якому депутатка балотуватиметься на дострокових парламентських виборах.

Про це Заліщук заявила в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

«Ми якраз зі Славою поговорили про це і він обіцяв підтримку публічно. Він також сказав, що на 199-му окрузі від них кандидата не буде», — заявила депутатка.

Крім того, Заліщук звернулась до усіх демократичних політичних сил із закликом погодити «єдиних демократичних кандидатів, для того, щоб конкуренція не дала можливість зайти негідникам».

Раніше Заліщук повідомила, що піде на позачергові парламентські вибори самовисуванкою по мажоритарному округу.

Нагадаємо, 22 травня народні депутати Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Аркадій Корнацький вийшли з фракції«Блоку Петра Порошенка».

Заліщук пояснила, що історія з розкраданням в оборонній сфері«за межею», тому вона вийшла з БПП.

20 травня відбулась інавгурація президента Володимира Зеленського. Під час промови шостий президент заявив, що розпускає парламент.

21 травня Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначив дочасні вибори на 21 липня.

22 травня Верховна Рада не включила до порядку денного законопроект президента Володимира Зеленського про зміну виборчого законодавства. Сам президент прокоментував провал законопроекту в Раді, заявивши, що «старі політики обрали стару систему». При цьому Зеленський пропонував 3% бар'єр для партій (замість 5%) та закриті партійні списки (як це є нині).

Поділитись: