УКРАЇНА

Депутати не підтримали продовження сесії та йдуть на канікули

13 липня, 2017 11:21
УКРАЇНА/Депутати не підтримали продовження сесії та йдуть на канікули
Зберегти
Вигляд
Згідно з календарним планом, 11-14 липня в парламенті пленарний тиждень, 17-21 липня — робота з виборцями. Потім народні депутати йдуть на канікули.

Депутати не підтримали питання про продовження роботи шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

Як повідомляє кореспондент Громадського, спікер Ради Андрій Парубій тричі ставив це питання на голосування. 

«За» продовження роботи проголосували лише 162 народних обранця при необхідних 226.

Таким чином, вже наступного тижня парламентарії йдуть на канікули до вересня.

Згідно з календарним планом, 11-14 липня в парламенті пленарний тиждень, 17-21 липня — робота з виборцями. Потім народні депутати йдуть на канікули.

Зазначимо, що сьогодні, 13 липня на порядку денному ВР є декілька важливих питань. Зокрема, це зміни до Податкового кодексу, які передбачають додаткову звітність для громадських організацій; зміни до Бюджету-2017, Пенсійна реформа. Також планується розгляд питання про зняття недотокранності з народного депутата Михайла Добкіна. 

Раніше Комітет Ради підтримав притягнення Добкіна до відповідальності. Його підозрюють у сприянні відчуженню державної землі для будівельного кооперативу «Авантаж» та ОК «Житлобуд-1», які нанесли місту понад 178 мільйонів гривень збитків. Депутату загрожує до 12 років ув'язнення.

11 липня Верховна рада позбавила недоторканності трьох депутатів, двом народним обранцям імунітет зберегли. Детальніше читайте в матеріалі Громадського — Три на два: як депутатів позбавляли імунітету.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Верховна Рада
Пов`язані новини