УКРАЇНА

Депутати не підтримали розгляд пропозиції президента про додаткові звіти для ГО

13 липня, 2017 12:53
УКРАЇНА/Депутати не підтримали розгляд пропозиції президента про додаткові звіти для ГО
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада не підтримала включення до порядку денного законопроектів №6674 і №6675 про зміни до Податкового кодексу, які пропонують додаткові звіти для громадських організацій.

Верховна Рада не підтримала включення до порядку денного законопроектів №6674 і №6675 про зміни до Податкового кодексу, які пропонують додаткові звіти для громадських організацій.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Законопроект №6674 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги», скасовує обов’язкове електронне декларування антикорупційних громадських активістів, натомість запроваджує обов’язкове оприлюднення громадськими організаціями інформації про їхнє фінансування.

Законопроект №6675 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення відкритості для суспільства інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань та використання міжнародної технічної допомоги» теж запроваджує обов’язкову публічну фінансову звітність ГО та фізичних осіб-підприємців, які отримують кошти донорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поганий і ще гірший: що пропонує президент замість е-декларування для ГО

Раніше громадські організації закликали Раду не підтримувати посилення податкової звітності для ГО.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини