Політика

Депутати Європарламенту заявили про «атмосферу безкарності» на Мальті

2 грудня, 2017 21:45
Політика/Депутати Європарламенту заявили про «атмосферу безкарності» на Мальті
Зберегти
Вигляд
Депутати Європарламенту після візиту на Мальту заявили про панування у державі «атмосфери безкарності».

Депутати Європарламенту після візиту на Мальту заявили про панування у державі «атмосфери безкарності».

Про це повідомляє DW.

Парламентарії висловили занепокоєння станом верховенства права на Мальті. Делегація з шести євродепутатів спілкувалася з прем'єр-міністром країни Джозефом Мускатом, міністром юстиції, представниками поліції, Верховного суду, а також активістами-антикорупціонерами.

Зазначається, що делегат Свен Ґіґольд після розови з поліцією заявив про «високий ступінь небажання розслідувати справи і некомпетентність».

Голова делегації Ана Гомеш розкритикувала систему продажу паспортів Мальтою без розкриття осіб, які купують громадянство. За словами Гомеш, система «з усією її непрозорістю несе ризик імпорту злочинців і відмиванню грошей у весь ЄС».

Натомість прем’єр Мальти висловив сумніви з приводи «корисності візиту» делегації та заявив, що їхні враження були «однобокими».

16 жовтня на Мальті підірвали авто журналістки Дафни Каруани  Галіції, яка була авторкою розслідувань корупції в рамках проекту  Panama Papers. 

Син убитої звинуватив у трагедії владу країни. Згодом на Мальті тисячі людей вийшли з вимогою правосуддя щодо вбивства журналістки.

Пов`язані новини