На Мальті тисячі людей вийшли з вимогою правосуддя щодо вбивства журналістки

22 жовтня, 2017 22:41
default/На Мальті тисячі людей вийшли з вимогою правосуддя щодо вбивства журналістки
Зберегти
Вигляд
lead
Тисячі людей вийшли на демонстрації у мальтійській столиці Валлетті, закликаючи до правосуддя щодо вбивства журналістки Дафни Каруани Галіції.

Тисячі людей вийшли на демонстрації у мальтійській столиці Валлетті, закликаючи до правосуддя щодо вбивства журналістки Дафни Каруани Галіції.

Про це повідомляє Reuters.

Агентство зазначає, що акції були організовані групою неурядових організацій після вбивства журналістки 16 жовтня.

Деякі з присутніх тримали плакати чи були одягнені у футболки з останніми її словами перед убивством: «шахраї існують скрізь, куди не гляньте. Ситуація безнадійна».

Майкл Брігульо, який очолює Мережу громадянського суспільства, сказав, що комендант поліції та генеральний прокурор повинні бути відсторонені через те, що не відреагували на так звані «панамські документи».

Люди також несуть квіти до пам'ятника Великій осаді Мальти — встановленого на честь невдалої облоги Мальти турками-османами в 1565-му році. Монумент став тимчасовим меморіалом убитій журналістки.

16 жовтня на Мальті підірвали авто журналістки Дафни Каруани  Галіції, яка була авторкою розслідувань корупції в рамках проекту  Panama Papers. 

Син убитої звинуватив у трагедії владу країни. Згодом стало відомо, що журналістка на Мальті загинула від дистанційно керованої під машиною бомби. Влада країни пообіцяла 1 млн євро за інформацію про вбивство журналістки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про вбивство журналістки на Мальті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини