Світ

Дерипаска звернеться до суду через розслідування Навального

9 лютого, 2018 12:45
Світ/Дерипаска звернеться до суду через розслідування Навального
Зберегти
Вигляд
Російський мільярдер Олег Дерипаска буде судитися через розслідування опозиціонера Олексія Навального.

Російський мільярдер Олег Дерипаска буде судитися через розслідування опозиціонера Олексія Навального.

Про це виданню «Радіо Свобода» заявив офіційний представник олігарха.

Він «застеріг» ЗМІ від поширення опублікованих опозиціонером відомостей, оскільки вони нібито «не мають ніякого відношення до дійсності» і є «одним із проявів замовної кампанії, спрямованої на дискредитацію репутації» мільярдера.

Раніше представник Дерипаски заявляв, що розслідування Навального — це «фальшива сенсація», яка дискредитує тільки самого опозиціонера.

8 лютого Навальний представив нове розслідування і звинуватив у корупції заступника голови уряду Росії Сергія Приходько. За даними Фонду боротьби з корупцією (ФБК), чиновник в серпні 2016 року провів три дні на яхті Дерипаски. Заступник голови уряду і олігарх плавали на судні біля берегів Норвегії разом з «дівчатами з ескорт-агентств». Це стало відомо з Instagram і книги однієї з цих дівчат — «Насті Рибки». Навальний вважає «хабарем» те, що Дерипаска «катає на власній яхті чиновника найвищого рангу».

Крім цього, як стверджує опозиціонер, Приходько за хабарі придбав в Москві і Підмосков'ї нерухомість на загальну суму майже в мільярд рублів. Дерипаска, в свою чергу, на думку Навального, міг бути одним з посередників Кремля при втручанні Росії у вибори президента США в 2016 році. Саме цю тему олігарх і Приходько нібито обговорювали під час плавання на яхті.

Представники Приходько і сам чиновник на інформацію про його можливу причетність до корупції поки не реагують.

Нагадаємо, 30 січня 2018 року Держдепартамент США опублікував так звану «кремлівську доповідь» — список близьких до Путіна бізнесменів та олігархів. У нього також увійшов Дерипаска.

Пов`язані новини