У Державній митній службі України планують інвестувати близько 488 мільйонів гривень у ремонт 12 пунктів пропуску на кордоні у 2020 році.

Про це повідомив голова ДМС Максим Нефьодов.

Загалом у ДМС створили програму інвестицій у відбудову митних пунктів, яка передбачає 16 пунктів пропуску, з яких у 2020 році закінчать 12. На їхній ремонт у бюджеті на 2020 рік передбачать 488 мільйонів гривень інвестицій.

«Як не банально, аби не було черг, були чисті туалети і безпека на кордоні, в інфраструктуру треба інвестувати. Треба реконструювати і будувати пункти, купувати і запускати сканери, ваги і інтегровані системи відеонагляду. І, головне, треба робити це системно — створюючи банк проєктів, ранжуючи їх за пріоритетами і будуючи конкретний об‘єкт інфраструктури, а не фарбуючи окремі стіни», — повідомив Нефьодов.

Із 16 затверджених урядом проєктів на митниці, 3 планують відремонтувати за кошти іноземних фінансових організацій.

Також у 2020 році ДМС планує оснастити 16 пунктів пропуску на митниці ваговими зважувальними комплексами, а надалі на ще 12 пунктах мають запровадити системи відеонагляду.

6 листопада ДМС зареєструвала першу регіональну митницю.

Раніше у ДМС запустили калькулятор, який розраховує суму митних платежів для розмитнення автомобілів на єврономерах.

25 жовтня Кабінет міністрів України доручив митниці запустити стаціонарні сканери на митних пунктах. Як виявили урядовці, ці сканери митниці закупили та встановили, однак їх не використовують через бюрократичні перешкоди, які не дають змоги запустити сканери.

Зазначимо, що 2 жовтня уряд затвердив територіальну структуру Державної митної служби України.

Нагадаємо, що запустити повноцінну роботу митної служби мали 1 листопада 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile