За підсумками 2018 року у Державній фіскальній службі збільшили державні надходження від боротьби з нелегальною зайнятістю на 1,3 мільярда гривень.

Зокрема, після взаємодії працівників ДФС з роботодавцями, бізнес легалізував 1,9 мільйона громадян.

«Проведені заходи дозволили не тільки збільшити відрахування до бюджету, але й забезпечити захист прав найманих осіб щодо оплати їх праці, виявити та усунути факти прихованої зайнятості, залучити до державної реєстрації громадян у якості суб’єктів господарювання», — повідомив виконувач обов’язків ДФС Олександр Власов.

Він нагадав, що активна робота щодо зменшення кількості нелегальних працівників, почалась в Україні у вересні 2018 року. Наразі у ДФС повідомляють, що планують продовжити працювати з роботодавцями з метою збільшення надходжень від податків та зборів з фонду оплати праці.

Також у ДФС розробили проект документу, який дозволить проводити спільні з іншими відомствами перевірки бізнесу з метою виявлення нелегально працюючих громадян.

Також ДФС повідомляло ,що у 2018 році роботодавці та підприємці сплатили 228 мільярдів гривень ЄСВ, що на 26% перевищує показники 2017 року.

Напередодні у Міністерстві соціальної політики запропонували підвищити ставки ЄСВ для підприємств зі шкідливими умовами праці на 7-15%.

Нагадаємо, що раніше депутати Ради проголосували закон, яким збільшуються видатки на пенсії у 2018 році коштом скорочення деяких соціальних програм.

Єдиний соціальний внесок — це обов’язковий збір, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці своїх працівників. Його розмір складає 22% від окладу працівника за місяць. Кошти від збору йдуть на потреби Пенсійного фонду та фондів соціального страхування.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile