УКРАЇНА

Державна фіскальна служба підпорядковується Мінфіну — Маркарова

12 червня, 2018 11:25
УКРАЇНА/Державна фіскальна служба підпорядковується Мінфіну — Маркарова
Зберегти
Вигляд
Наразі державна фіскальна служба України знаходиться у підпорядкуванні Міністерства фінансів. Тобто, її перепідпорядкування напряму Кабміну так і не відбулось.

Наразі державна фіскальна служба України знаходиться у підпорядкуванні Міністерства фінансів. Тобто, її перепідпорядкування напряму Кабміну так і не відбулось.

Про це заявила виконувачка обов’язків міністра фінансів України Оксана Маркарова у інтерв’ю журналістам «ТСН», передає прес-служба Мінфіну.

«Перепідпорядкування цього не відбулося. Якщо такі були дискусії, мені про них невідомо. ДФС підпорядковується Мінфіну, інакше бути не може», — повідомила Маркарова.

Крім цього, вона зазначила, що позицію підпорядкування фіскальної служби Міністерству фінансів підтримує і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що рішення про перепідпорядкування Державної фіскальної служби України напряму Кабміну стало однією з причин звільнення колишнього мінінстра фінансів Олександра Данилюка. Так, після суперечки з Гройсманом, 23 травня Данилюк покинув засідання Кабміну, а сам уряд без нього ухвалив низку рішень стосовно міністерства фінансів.

Зокрема, на закритому засіданні уряд перепідпорядкував Державну фіскальну службу напряму собі та виключив Міністерство фінансів з переліку відомств, з якими має узгоджувати свої рішення.

Згідно з чинним законодавством, для того, щоб рішення Кабінету міністрів набрало чинності, його спершу мають опублікувати. Оприлюднення цих рішень так і не сталось.

Данилюк назвав ці постанови уряду незаконними та заявив, що буде їх оскаржувати після публікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим запам'ятався на посаді міністра фінансів Олександр Данилюк

Пов`язані новини