ENRU

Державний адвокат екс-президента: особисто з Януковичем я не знайомий

Новий адвокат екс-президента України Віктора Януковича, призначений за рішенням суду, Віталій Мешечек з колишнім главою Української держави раніше не спілкувався.

Про це він заявив перед судовим засіданням в ефірі українських телеканалів.

«З Віктором Федоровичем Януковичем я знайомий не був. Я його знаю тільки як колишнього президента України», — сказав він.
Він розповів, що останні роки спеціалізується переважно на кримінальних справах.

Він також зазначив, що попри поширену у ЗМІ інформаціє, раніше з генпрокурором Юрієм Луценком він не зустрічався та не знайомий особисто, а також не є донецьким адвокатом — він зареєстрований у Києві та веде практику у столиці.

Мешечек додав, що здійснює індивідуальну адвокатську діяльність та підписав договір про послуги з Регіональним центром безоплатної правової допомоги і на цій підставі, за рішенням суду, його призначено адвокатом Януковича.

Нагадаємо, Януковичу призначили безоплатного адвоката Віталія Мешечка.

Нагадаємо, 5 липня екс-президент Віктор Янукович заявив, що не братиме участі в судовому процесі у справі про державну зраду і відкликає своїх адвокатів.  6 липня суд дозволив надати Януковичу безоплатного адвоката.

Згодом військовий прокурор Руслан Кравченко заявив, що Януковичу нададуть державних захисників у разі відкликання своїх адвокатів.

Також нагадаємо, що вранці 6 липня адвокат Януковича заявив, що екс-президент подав до ГПУ заяву про державний переворот.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram