Адаптивний карантин у Києві за збереження поточних показників захворюваності COVID-19 може тривати ще півтора року (тобто до кінця 2021-го).

Про це заявив керівник столичної Держпродспоживслужби Олег Рубан у коментарі «Сегодня».

«Станом на зараз у Києві стабільно високі показники захворюваності. І про жодне послаблення карантину наразі не йдеться», — зазначив Рубан, додавши, що термін продовження карантину після 31 липня в столиці визначатиметься за рівнем захворюваності.

«Ті цифри, які ми бачимо й аналізуємо сьогодні, не тішать. За таких показників в адаптивному карантині ми будемо перебувати найближчі півтора року», — додав чиновник.

Раніше «РБК-Україна» з посиланням на власне джерело повідомило, що уряд планує найближчим часом продовжити адаптивний карантин в Україні після 31 липня.

У Києві станом на 14 липня підтвердили 6350 випадків коронавірусної хвороби. Від неї в столиці померли 125 людей, натомість одужали 2124 людини.

За епідеміологічними показниками МОЗ Київ наразі може послаблювати карантин. 6 липня там дозволили роботу окремих закладів громадського харчування, театрів і кінотеатрів після 22:00.

Поділитись: