У Києві 6 липня послабили карантин, оскільки столиця вже відповідає усім критеріям для послаблення. Тому закладам харчування та кінотеатрам дозволили працювати після 22 години.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 6 червня.

«Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам працювати після 22 години з дотриманням санітарних норм і регламентів», — повідомив Кличко.

Також, як уточнили в Київській міській державній адміністрації, після 22:00 зможуть працювати й столичні театри.

Водночас, за словами Кличка, роботу розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів залишається до 22:00.

Він зазначив, що місто продовжує перевірки суб’єктів господарювання на дотримання регламенту роботи. Минулого місяця щодо закладів склали 369 протоколів про порушення роботи ринків, магазинів, торгових центрів та закладів харчування.

Зазначимо, що станом на 6 липня до послаблення карантину не готові вісім областей України, натомість Київ вже відповідає усім критеріям для послаблення.

Нагадаємо, у межах послаблення карантину Кабінет міністрів із 5 червня дозволив закладам харчування повноцінно відновити роботу. Водночас у Києві та деяких інших областях, які не відповідали критеріям послаблення карантину, заклади могли приймати відвідувачів лише на літніх терасах або отримувати замовлення «з собою».

23 червня і столичним закладам громадського харчування дозволили приймати відвідувачів у приміщеннях.

З початку епідемії коронавірус в Україні підтвердили у 49 043 людей, з них 21 703 пацієнти одужали, 1 262 — померли від ускладнень. Наразі лікуються 26 078 пацієнтів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: