Державний секретар США Майк Помпео 19 квітня спілкувався телефоном не тільки з чинним президентом Петром Порошенком, а й з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським. Про це повідомив у Twiitter спецпредставник США з питань України Курт Волкер.

«Держсекретар Помпео подзвонив обом кандидатам цієї ночі, щоб наголосити на підтримці Штатами суверенітету й територіальної цілісності України, і підтвердив нашу готовність працювати з тим, кого обере український народ, для гарантування успішного досягнення безпеки, процвітання, демократії та свободи України», — написав Волкер.

Ввечері 19 квітня в Адміністрації президента повідомили, що президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з державним секретарем США Майклом Помпео.

Повідомлялось, що співрозмовники обговорили загрози ренаціоналізації ПриватБанку та необхідність збереження макрофінансової стабільності України.

Раніше видання «Радіо Свобода» повідомило, що Зеленський найняв американську лобістську компанію для формування свого іміджу в США та організації зустрічей представників свого штабу з політиками у Вашингтоні.

У штабі Зеленського заперечили співпрацю з американськими лобістами.

Згодом у ЗМІ з'явилася копія договору Зеленського з лобістською компанією зі США, співпрацю з якою заперечувала «Зе!Команда».

Поділитись: