Десятеро жінок, які працюють у закладах Mcdonald's в Детройті, Чикаго, Лос-Анджелесі і шести інших містах США, подали скарги на сексуальні домагання в компанії.

Десятеро жінок, які працюють у закладах Mcdonald's в Детройті, Чикаго, Лос-Анджелесі і шести інших містах США, подали скарги на сексуальні домагання в компанії.

Про це повідомляє Reuters.

«Звинувачення включали твердження про те, що працівники або керівники компанії щипались, непристойно жартували і роздягалися перед жінками», — йдеться у повідомленні.

Заявниці, серед яких 15-річна дівчина із Сент-Луїса, телефоном повідомили журналістам про те, що їх ігнорували, знущались або навіть звільняли за повідомлення про подібну поведінку.

Речниця Mcdonald's Террі Хікі заявила, що компанія проводить політику, яка забороняє сексуальні домагання.

Видання зазначає, що ресторанна індустрія у США, в якій у певний момент свого життя працює близько половини американських жінок, є однією з найбільш проблемних у питанні сексуальних домагань в країні, працівники мають низьку зарплатню, і часто стикаються з неприйнятною поведінкою з боку колег та клієнтів.

Нагадаємо, компанія McDonald's перевернула букву «M», щоб вийшла «W» «на честь надзвичайних досягнень жінок у всьому світі» до дня 8 березня.

Як повідомлялося, модельєра та креативного директора Chanel  Карла Лагерфельда засудили за його інтерв'ю, в якому він образив моделей та критично висловився щодо руху #MeToo та сексуальних домагань у модельній індустрії.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі заявили, що створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись: