Модельєра та дизайнера Карла Лагерфельда засудили через його інтерв'ю, в якому він образив моделей та критично висловився щодо руху #MeToo та сексуальних домагань у модельній індустрії

Модельєра та дизайнера Карла Лагерфельда засудили через його інтерв'ю, в якому він образив моделей та критично висловився щодо руху #MeToo та сексуальних домагань у модельній індустрії.

Про це повідомляє Hollywood Reporter.

Лагерфельд в інтерв’ю французькому виданню Numero заявив, що «вже ситий по горло» звинуваченнями у сексуальних домаганнях, які набули розголосу у Голлівуді та також мали місце і в індустрії моди. Говорячи про сам модельний бізнес він назвав моделей «дурними» та закликав «не залишати його один на один з цими убогими створіннями».

Організація Model Alliance, яка захищає права моделей, закликала відреагувати на такі заяви Лагерфельда.

«Те, що Лагерфельд називає моделей, які постраждали від домагань, «дурними» і «брудними», а також радить їм покинути свою професію, вимагає дій у відповідь», — йдеться у заяві організації.

Німецькому та французькому кутюр'є Карлу Лагерфельду 84 роки. У світі він найбільш відомий як головний дизайнер і креативний директор фешн-дому Chanel.

Нагадаємо, що хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях в Голлівуді почалася після публікації New York Times про домагання з боку продюсера Харві Вайнштейна.

Історія журналістів спровокувала масштабний рух проти домагань #MeToo у США, а також виграла Пулітцерівську премію.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу. Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі заявили, що створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись: