У Південній Кореї, за даними правозахисників, щонайменше 32 солдати були звинувачені у гомосексуальності.

У Південній Кореї, за даними правозахисників, щонайменше 32 солдати були звинувачені у гомосексуальності. 

Про це повідомляє CNN.

У Південній Кореї гомосексуальні стосунки серед цивільного населення не є незаконними, проте у військовій структурі караються.

Нещодавнє розслідування в лавах військових почалося після того, як раніше цього року у соцмережах з'явилося відео, де двоє солдатів-чоловіків займаються сексом.

Ці переслідування геїв правозахисники прозвали «гомофобним полюванням на відьом».

Як повідомив журналістам військовий, якого також зачепили переслідування, військові використовують мобільні додатки для гей-знайомств, щоб відслідкувати гомосексуальних солдатів.

Співрозмовник також зазначив, що його телефон відібрали та скопіювали усі дані.

Чоловік також розповів, що боїться, що керівництво може дізнатися про те, що він розмовляв із журналістами. 

Йому загрожують звинувачення у сексуальних стосунках з іншим чоловіком, — злочин, який серед південнокорейських військових карається позбавленням волі до двох років.

Водночас військове командування відкидає звинувачення правозахисників у так званому «полюванні на відьом».

Нагадаємо, на початку квітня російське видання «Новая газета» оприлюднило матеріал про те, що в Чечні було затримано більше сотні чоловіків, яких силовики запідозрили в гомосексуальності.

В коментарі Громадському редакторка відділу спецпроектів видання «Новая газета» Олена Мілашина навела дані про те, що у Чечні під час «зачисток» ЛГБТ-спільноти, влаштованих силовиками, було вбито близько 30 чоловіків.

Крім того, Громадське публікувало на засадах партнерства матеріал видання «Новая газета» про дві хвилі репресій щодо гомосексуалів у Чечні, причетність до них перших осіб республіки, а також інтерв’ю тих, хто вижив.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: