У вівторок, 12 грудня, детективи НАБУ після обшуків затримали чотирьох осіб, підозрюваних у причетності до розкрадання коштів «Держінвестпроекту».

У вівторок, 12 грудня, детективи НАБУ після обшуків затримали чотирьох осіб, підозрюваних у причетності до розкрадання коштів «Держінвестпроекту».

Про це Громадському повідомили у НАБУ.

«Затримали чотирьох осіб, ймовірно задіяних у корупційній схемі з розкрадання коштів «Держінвестпроекту» та держпідприємства «Державна інвестиційна компанія» у сумі 259,2 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Серед затриманих — екс-заступник голови «Держінвестпроекту», який також був радником директора ДП «Державна інвестиційна компанія»; колишній працівник «Держінвестпроекту»; колишній директор ДП «Державна інвестиційна компанія»; директор низки приватних підприємств із ознаками фіктивності.

За версією слідства, екс-посадовці уклали фіктивні договори позики між держкомпанією і приватними фірмами для реалізації національних проектів «Якісна вода» та «Олімпійська надія- 2022». 

Після отримання коштів, ці компанії перерахували гроші на рахунки офшорних компаній, підконтрольних службовим особам «Держінвестпроекту», кажуть у НАБУ.

Нагадаємо, у вересні минулого року екс-голову «Держінвестпроекту» Каськіва затримали в Панамі. Каськіва оголосили в розшук в кінці березня 2016 року. Його підозрюють у розкраданні 7,5 мільйонів гривень державних коштів.

У листопаді Каськів був екстрадований в Україну з Панами. Суд взяв його під варту, але згодом відпустив під заставу в розмірі 160 тисяч гривень.

Генпрокурор повідомив, що Каськів вже відшкодував 7,5 млн грн викрадених коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вивели на «чисту воду». Хто насправді міг стояти за оборудками Каськіва?

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile