За екс-главу Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва внесли заставу в розмірі 160 тисяч гривень

За екс-главу Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва внесли заставу в розмірі 160 тисяч гривень.

Про це повідомив його адвокат Віктор Єрмолаєв.

Він наголосив, що гроші вніс особисто, однак усі вони належали Каськіву.

Прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган уточнила, що заставу внесли ще учора, 1 листопада. Сам генпрокурор Юрій Луценко не виключає можливості подачі апеляції на рішення суду щодо Каськіва. Луценко додав, що прокуратура клопотатиме про арешт, «адже застава надто мала».

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва узяв під варту екс-керівника Держагентства з питань залучення інвестиції часів президента Януковича Владислава Каськіва, з можливістю внесення застави у розмірі 160 тисяч гривень.

 Каськів екстрадований в Україну з Панами. Генпрокурор повідомив, що Каськів вже відшкодував 7,5 млн грн викрадених коштів.

Суд Панами арештував Каськіва на 40 діб 10 вересня. А згодом обрав йому запобіжний захід у вигляді застави у сумі 600 тисяч доларів та обмежив його пересування у Панамі. Натомість, сам Каськів попросив політичного притулку.

Навесні 2017 року Панама відмовила Каськіву в статусі політичного біженця.

8 вересня, Владислава Каськіва затримали в Панамі. Найтяжча стаття, за якою його обвинувачують, це «привласнення та розтрата майна або заволодіння ним з використанням службового становища в особливо великих розмірах». 

Покарання за цією статтею передбачає до 12 років позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вивели на «чисту воду». Хто насправді міг стояти за оборудками Каськіва?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile