Одразу дев’ять підприємств, які містять у назві слова «Слуга Народу», наразі припиняють свою діяльність.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, повідомляє рух «ЧЕСНО».

Зазначається, що ці компанії створили переважно влітку 2019 року під час парламентської кампанії та проіснували по кілька місяців. Найбільше серед них товариств з обмеженою відповідальністю та приватних підприємств.

«Одночасне припинення діяльності дев’яти подібних компаній може свідчити про їхню пов’язаність між собою, або спільного виконавця, який займався їх реєстрацією, а тепер закриває юридичні особи», — пояснюють в організації.

Загалом у реєстрі фігурує 48 компаній, які містять у назві слова «Слуга Народу».

У русі «ЧЕСНО» наголосили, що під час парламентських виборів 2019 року 76 самовисуванців у своїх біографіях вказали, що вони працівники компаній або члени громадських організацій, які містять у назві слова «Слуга Народу». Частина із кандидатів навіть вказали, що є членами партії «Слуга Народу».

За кілька тижнів до дня виборів 30-го червня, партія «Слуга Народу» подала позов до ЦВК через кандидатів-клонів та вимагала змінити у бюлетені дані дев'ятьох кандидатів, які не належать до їхньої політсили. Наразі на сайті ЦВК частина біографій змінена — з опису виключили належність частини клонів до партії «Слуга Народу».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile