Директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода заявив, що обмін квартир для нацгвардійців у 2016 році був правомірним, а цифра 80 мільйонів нібито привласнених коштів, є надуманою під тиском детективів НАБУ.

Про це він сказав перед початком судового засідання, щодо обрання йому запобіжного заходу, передає кореспондентка Громадського.

«Написана експертиза КНІСЕ. Але там збитки не вказані. Там вказана різниця у ціні між квартирами які ми передавали на Щорса (вул.Євгена Коновальця — ред.) та квартир які ми передавали з «Оберіг» (ЖК «Оберіг» — ред.). Вона зроблена некоректно. Порівняні ціни готових об'єктів. Коли ми все це передавали об'єкт на Щорса був виконаний на 46%, а об'єкти, які ми перелали з ремонтом були повністю готові під заселення», — заявив Майборода.

Він також додав, що він та його захист самі наполягатимуть на подальшому розслідуванні.

Раніше суд звільнив Майбороду з-під варти, визнавши, що НАБУ перевищило свої повноваження.

14 травня детективи НАБУ затримали колишнього очільника Національної гвардії Юрія Аллерова, генерального директора компанії-забудовника «Укрбуд» та оцінювача.

Нагадаємо, у 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС (нині — ГУ Нацгвардії) та забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали звести житловий комплекс «Аристократ» із вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями.

За земельну ділянку Нацгвардії мали дати 50 квартир та 30 паркомісць на Печерську.

У 2016-2017 сторони Нацгвардії та забудовника уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовляється від квартир і парковки на Печерську, а отримує 65 квартир у будинку біля станції метро «Червоний хутір» у ЖК «Оберіг». За даними слідства, отримати квартири сторона Нацгвардії мала за суму, на 81 635 448 гривень меншу за стартову, а незалежний оцінювач Аліса Гринчук визнала обмін рівноцінним.

НАБУ розслідувало справу з грудня 2017 року за матеріалами журналістських розслідувань програми BIHUS.INFO.

Поділитись: