Директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника внесли до Єдиного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.

Як зазначено у реєстрі, чиновника внесли до реєстру на підставі судової ухвали.

Так, Рівненський апеляційний суд  не задовольнив апеляційну скаргу захисту та визнав очільника НАБУ винним у вчиненні адмінправопорушення за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків).

Також Ситника зобов’язали сплатити штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн) з конфіскацією подарунків у дохід держави.

Прессектерака колишнього генпрокурора Лариса Сарган вважає, що Ситнику краще залишити свою посаду.

«Вітаю антикорупціонерів та інших прихильників цієї посадової особи, яка, маючи честь, мала б за власним бажанням полишити посаду директора НАБУ. Але, здається, Ситник і честь — поняття не сумісні», — написала Сарган.

Нагадаємо, наприкінці червня Ситника викликали для розмови про можливе порушення антикорупційного законодавства.

Раніше ексдепутат Дмитро Крючков звинуватив директора НАБУ Ситника в отриманні $500 тис. хабаря.

12 липня працівник поліції зачитав директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику адмінпротокол у справі про можливу корупцію. У коментарі hromadske Лариса Сарган уточнила, що йдеться про відпочинок Ситника у Рівненській області, який розцінили як корупцію.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile