Президент України Володимир Зеленський під час відвідування виставки «Зброя та безпека» знову пожартував про поведінку своєї прессекретарки Юлії Мендель.

Про це повідомляє проєкт «Радіо Свобода» «Крим.Реалії».

«Дівчинки немає, нічого страшного з вами не буде», — сказав Зеленський, звертаючись до журналіста видання, і додав: «Ви ж дівчат боїтесь».

Раніше повідомлялось, що обрані до Ради зі свободи слова медійники закликали Зеленського вжити заходів щодо ситуації з Мендель

Нагадаємо, наприкінці вересня журналіст «Радіо Свобода» Сергій Андрушко хотів поставити Зеленському запитання щодо розслідування програми «Схеми» про главу Офісу президента Андрія Богдана, але Мендель відштовхнула його.

Своєю чергою, Мендель пояснила, що журналісти не мають порушувати безпеку першої особи, а також повинні «бути цивілізованими».

«Радіо Свобода» опублікувала повне відео інциденту. Подібні конфлікти з Мендель відбувалися й у інших журналістів, зокрема у Крістофера Міллера з «Радіо Свобода». Мендель заявила про намір зустрітися з журналістами, з якими у неї виник конфлікт.

Спільнота незалежних журналістів «Ініціатива 34» закликала звільнити речницю президента Юлії Мендель за непрофесійну поведінку стосовно журналістів.

7 жовтня журналіст Данило Яневський написав заяву до поліції через інцидент між прес-секретаркою президента Юлією Мендель та журналістом «Радіо Свобода» Сергієм Андрушком.

Сам Зеленський пожартував щодо поведінки своєї прессекретарки.

Крім того, Зеленський назвав «хлопчиком» журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача.

Поділитись: