Лише на оплату роботи юристів у так званому дизельному скандалі німецький автомобільний концерн Volkswagen витратив 1,77 мільярда євро.

Про це повідомляє DW.

Вказана сума включає оплату послуг консультантів та адвокатів у справах усіх марок, включно з Audi і Porsche, та на всіх ринках.

Проте ця сума не є кінцевою, бо багато судових процесів через маніпулювання компанією даними про шкідливі викиди ще тривають.

Ці витрати стали однією з причин зниження прибутку Volkswagen. Так, у першому кварталі 2019 року концерн отримав 3,05 мільярда євро прибутку, тоді як рік тому ця цифра була більшою — 3,3 мільярда.

Нагадаємо, у червні 2018 року Німеччина оштрафувала Volkswagen на 1 мільярд євро через «дизельний скандал».

«Дизельний скандал» навколо концерну Volkswagen уперше розгорівся у вересні 2015 року, коли виявилося, що програмне забезпечення на автомобілях VW приховує реальні об’єми викидів шкідливих газів в атмосферу під час відповідних тестів.

У червні 2016 Volkswagen погодився виплатити 15 мільярдів доларів для владнання скандалу з викидами. Пізніше повідомлялося, що Volkswagen виплатить $4,3 млрд через неправдиві дані про викиди.

4 серпня 2017-го топ-менеджер Volkswagen AG Олівер Шмідт визнав себе винним у кримінальній справі з дизельними двигунамикомпанії.

Поділитись: