В Україні для абітурієнтів розпочала роботу електронна система «Конкурс», за допомогою якої вступник може відслідкувати свій рейтинг серед інших та зважити шанси потрапити до обраних ВНЗ

В Україні для абітурієнтів розпочала роботу електронна система «Конкурс», за допомогою якої вступник може відслідкувати свій рейтинг серед інших та зважити шанси потрапити до обраних ВНЗ.

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Система відображає загальну кількість поданих заяв, ліцензійний обсяг прийому, обсяг державного замовлення, конкурс на держзамовлення та загальний конкурс. Також показаний розподіл заяв за пріоритетами та за конкурсним балом.

Інформація на сайті vstup.info відфільтровується за регіоном, навчальним закладом, формою навчання, кваліфікаційним рівнем та спеціальністю (спеціалізацією, освітньою програмою).

Після закінчення прийняття заяв (подання через електронні кабінети триватиме до 18:00 26 липня) у системі також з’явиться інформація про зарахування.

Станом на ранок 18 липня абітурієнтами створено 141 586 електронних кабінетів вступників.

Раніше повідомлялося, що абітурієнтам дозволили подавати паперові заяви за неможливості реєстрації електронного кабінету.

У перший день вступної кампанії в Україні 12 850 абітурієнтів успішно зареєстрували власні електронні кабінети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У медвиш, як у спецназ: яким має бути вступний бал для майбутніх медиків?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: