ENRU

Спецпредставник США: Треба чітко розуміти присутність військ Росії на Донбасі

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер заявив, що для повернення Україні територій окупованого Донбасу потрібно вивести звідти російські війська.

Про це повідомляє «Дождь».

«Потрібно чітко розуміти, що на Донбасі є російські війська, в Донецькій і Луганській областях. Там є військова техніка та обладнання. Присутність там військової техніки створює конфлікт. Інтерес Росії дестабілізує обстановку. Нам необхідно створити умови для реального припинення вогню», — сказав Волкер.

Він наголосив, що для уряду США немає ніякої різниці між Донбасом і Кримом, адже в обох випадках це протизаконна окупація та анексія.

Говорячи про зустріч з помічником президента Росії Владиславом Сурковим у Мінську Волкер сказав, що вони домовилися знайти вихід з тієї ситуації, яка склалася зараз на Донбасі.

«У нас залишилося багато розбіжностей. Але я сподіваюся, що ми зможемо знайти точки дотику і домогтися прогресу в двосторонніх відносинах», — додав Волкер.

Нагадаємо, що 21 серпня у Мінську відбулася закрита зустріч радника Путіна Суркова і спецпредставника Держдепу США Волкера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпредставник США з питань України — хто він?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram