ENRU

У Мінську відбулася зустріч радника Путіна і спецпредставника Держдепу США

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер сьогодні, 21 серпня, в Мінську провів зустріч із помічником президента Російської Федерації Владиславом Сурковим.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Білорусі Дмитро Мирончик, передає «Радіо Свобода».

За його словами, зустріч, яка відбувалася за зачиненими дверима, почалася близько 14:00, а завершилася після 17:00. Про її підсумки наразі не відомо.

Зазначається, що сторони обговорили шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі.

Як зазначає «Інтерфакс-Україна» зустріч Суркова з Волкером в Мінську носила «робочий характер».

«Зустріч була стриманою, носила скоріше робочий ознайомлювальний характер. Сторони з повагою, уважно вислухали позиції один одного», — йдеться у повідомленні. 

Агентство повідомляє, що Сурков назвав «корисною і конструктивною» зустріч з Волкером, зазначивши, що сторони запропонували нові ідеї «у врегулюванні ситуації в Україні та новаторські підходи щодо їх реалізації».

Спілкування із пресою у Волкера на 21 серпня не було заплановано.

У посольстві США у Міську повідомили, що його брифінг для преси відбудеться 22 серпня у Вільнюсі, куди Волкер відбуває після Мінська для переговорів з урядом Литви щодо припинення війни на Донбасі.

Раніше повідомлялося, що Волкер прибуде в Україну напередодні Дня незалежності,  де разом з міністром оборони Джеймсом Меттісом проведе робочі зустрічі.

7 липня державний секретар США Рекс Тіллерсон призначив Курта Волкера спеціальним представником з питань України. Пізніше Тіллерсон повідомив, що США призначили спецпредставника з питань України на прохання Путіна. 

Зазначимо, Владислав Сурков є представником Росії у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпредставник США з питань України — хто він?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram