Для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

Для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

Про це повідомив начальник поліції Запорізької області Сергій Коміссаров. 

За його словами, один автомобіль на європейських номерах нападники придбали та планували знищити після скоєння злочину.

У самому Бердянську, де відбулося вбивство, підготували ще один автомобіль.

Також нападники придбали зброю.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ, а відтак потрапив у полон до самоназваної «ДНР».

Для затримання вбивці на території Запорізької і Донецької областей ввели в дію план перехоплення «Сирена».

Координатор ініціативи «Стоп терор» Семен Кабакаєв повідомив про затримання під Мелітополем Запорізької області підозрюваного у вбивстві Олешка. Інформацію про затримання Громадському підтвердили в Національній поліції. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

1 серпня у місті Василівка та в Бердянську Запорізької області поліція затримала п’ятьох підозрюваних у вбивстві бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив Громадському, що один з підозрюваних у вбивстві Олешка Артем Матюшин був бійцем розформованої роти Міністерства внутрішніх справ «Торнадо».

Поділитись: