Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадська організація «Смарт освіта» розробили дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

Тимчасова виконувачка обов'язків міністерки Любомира Мандзій пояснила, що знати про коронавірус якомога більше — означає захистити від захворювання себе і своїх близьких.

«В умовах пандемії COVID-19, яка охопила світ і Україну зокрема, ці знання є надзвичайно важливими… (Вони — ред.) допоможуть учням шкіл і педагогам знати максимум про коронавірус та боротьбу із ним», — зазначила вона.

Уроки мають ознайомити учнів зі шляхами передачі інфекції, дати практичні поради, як діяти під час пандемії та як вберегти себе.

Матеріали допоможуть учням дізнатися більше про COVID-19, зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань, переконують в МОН.

Загалом розробили чотири версії уроків для учнів 6-8-х та 9-10-х класів. Їх створили з можливістю проведення через відеозв’язок або без нього — за умов обмеженого доступу до інтернету чи ґаджетів.

У Міносвіти зазначають, що інформацію для учнів подають відповідно до засвоєного до цього часу матеріалу на уроках біології.

Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опублікували на сайті «Нової української школи».

В Україні кількість інфікованих коронавірусом зросла до 12 697. З початку епідемії від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли 316 людей, одужали — 1875 пацієнтів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: