В рамках програми розвитку транспортної інфраструктури Києва у столиці до 2023 року планують збудувати 5 нових станцій метрополітену та закупити понад 400 трамваїв, тролейбусів та електроавтобусів.

На зазначені цілі у Києві планують витратити 76,4 мільярда гривень, з яких майже 70 мільярдів — це кошти міського бюджету, а решта — дотації з бюджету та кошти інвесторів.

«Значну увагу надали ремонту доріг. Також у програмі закладені видатки на будівництво 5 нових станцій метрополітену», — повідомив очільник постійної комісії з питань бюджету Київради Андрій Странніков, передає «Ліга.Бізнес».

Окрім станцій метрополітену, київська влада планує розвивати наземний електротранспорт, зокрема закупить 400 трамваїв, тролейбусів та електроавтобусів. Крім цього, у Києві обіцяють більше уваги надавати розвитку пішохідної та велосипедної інфраструктури.

18 грудня уряд виділив 2,5 мільярда гривень на будівництво метро на Виноградар.

Раніше повідомлялось, що будівництво нових станцій київського метрополітену має закінчитися до 2021 року. Загальна вартість проекту складе 6 мільярдів гривень.

5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проект реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Затверджений КМДА проект передбачає будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох. 

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень.

Поділитись: