Технології

До 2045 року Каліфорнія має повністю перейти на альтернативні джерела енергії

11 вересня, 2018 13:38
Технології/До 2045 року Каліфорнія має повністю перейти на альтернативні джерела енергії
Зберегти
Вигляд
Один з найбільших американських штатів, Каліфорнія, має повністю перейти на використання енергії з відновлювальних джерел до 2045 року.

Один з найбільших американських штатів, Каліфорнія, має повністю перейти на використання енергії з відновлювальних джерел до 2045 року.

Відповідний закон підписав губернатор штату Джеррі Браун, передає DW.

Згідно з законом, частка відновлювальних джерел енергії у структурі споживання Каліфорнії має скласти 60% до 2030 року, а до 2045 року вся електроенергія, що видобувається та споживається у штаті має бути видобута з відновлювальних джерел — сонця, вітру, біомаси тощо.

Наразі близько п’ятої частини енергії Каліфорнії видобувається з енергії сонця та вітру. Губернатор штату позиціонує Каліфорнію як світового лідера руху проти змін клімату.

«Це не буде легко та не станеться одразу, але це має бути зроблено. Каліфорнія має намір зробити усе необхідне, щоб протидіяти екзистенційній загрозі, яку становлять зміни клімату», — заявив Браун.

Раніше Каліфорнія вже ухвалювала рішення щодо стимулювання використання відновлювальних джерел енергії. Зокрема, там зобов’язали власників нових будинків встановлювати на дахах сонячні панелі.

В той же час, зазначалось, що через запровадження мит США на імпорт китайських товарів, в США заморозили інвестиції у «зелену» енергетику у розмірі 2,5 мільярдів доларів.

Повідомлялось також, що 25% електроенергії в світі виробили з альтернативних джерел енергії.

Пов`язані новини