До Багамських островів наближається новий тропічний шторм «Умберто» через два тижні після урагану «Доріан».

У найближчі дні шторм може посилитися до рівня урагану, повідомляє BBC.

Шторм має максимальний стійкий вітер 64 км/год і рухається з північно-західної частини островів на північ зі швидкістю майже 10 км/год. Очікується, що він не наближатиметься до берегової лінії США.

У деяких районах Багамських островів «Умберто» може призвести до 15 сантиметрів опадів.

Рятувальники побоюються, що сильний вітер, дощ та повінь на Багамах можуть перешкоджати пошукам зниклих людей унаслідок урагану «Доріан».

Нагадаємо, станом на 11 вересня унаслідок урагану «Доріан» на Багамських островах вважаються зниклими безвісти близько 2500 осіб. Наразі відомо про 50 смертельних випадків від стихійного лиха.

«Доріан» — найсильніший ураган з усіх, які вирували на Багамах. Вітри, швидкість яких досягала майже 290 км/год, і проливні дощі зруйнували або серйозно пошкодили десятки тисяч будинків. Багамів «Доріан» досяг 1 вересня.

Метеорологи побоювалися, що Доріан може стати найсильнішим ураганом майже за 30 років, у зв'язку з чим президент США Дональд Трамп скасував візит до Польщі до річниці початку Другої світової війни, де мав зустрітися із главою української держави Володимиром Зеленським.

Поділитись: