Біля Міністерства внутрішніх справ у Києві вимагають покарати винних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк, 31 липня 2020
Фото:

Тетяна Безрук/ hromadske

У Києві біля будівлі Міністерства внутрішніх справ відбувся мітинг до другої річниці нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

hromadske проводило трансляцію з місця події.

Організатори акції — ініціатива «Хто замовив Катю Гандзюк?» Мітингувальники скандували «Аваков — чорт!» та запускали димові шашки.

Учасники акції вимагали покарати винних у вбивстві активістки, а також притягнути до відповідальності правоохоронців, які саботували розслідування.

31 липня 2018-го херсонську активістку та радницю міського голови Катерину Гандзюк облили кислотою. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні

Замовником нападу на Гандзюк слідство вважає главу Херсонської облради Владислава Мангера. Напередодні його затримали для примусового приводу до суду. Організатором злочину слідство вважає Олексія Левіна (Москаленка), який втік у Болгарію, але його там піймали та екстрадували до України.

Окрім цього, п'ятьох фігурантів нападу засудили від трьох до шести років.

Президент Володимир Зеленський обіцяв, що за його каденцію мають посадити замовників нападу на Катерину Гандзюк.

Поділитись: