До редакції Громадського прийшли слідчі Нацполіції Львівської області, які вимагають надати доступ до матеріалів, пов'язаних із подіями 10 вересня на пункті пропуску на українсько-польському кордоні Шегині.

До редакції Громадського прийшли слідчі Нацполіції Львівської області, які вимагають надати доступ до матеріалів, пов’язаних із подіями 10 вересня на пункті пропуску на українсько-польському кордоні Шегині.

В ухвалі зазначається, що слідчий Нацполіції Львівської області за погодженням із прокуратурою «звернувся в суд із клопотанням про надання тимчасового доступу до не монтованої версії фото та відеозаписів, які були зафіксовані за допомогою технічних засобів працівниками ГО «Громадське телебачення» щодо подій, які мали місце неподалік міжнародного автомобільного пункту пропуску «Шегині»… 10.09.2017 року з можливістю ознайомлення та вилучення їх».

Ухвалила клопотання слідчий суддя Галицького районного суду міста Львова Зубачик Наталія Богданівна.

В ухвалі також ідеться, що в досудовому провадженні щодо Давіда Сакварелідзе за статтями про «незаконне переправлення осіб через державний кордон України», «опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків» та «групове порушення громадського порядку», а також щодо Каць В.Г., Бурцева О.В., Мишанича Р.Ф., Висіканцева О.В. за статтями про «незаконне переправлення осіб через державний кордон України», «опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків», «погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» та «групове порушення громадського порядку».

 

 

14 вересня Сакварелідзе вручили протокол про незаконне переправлення осіб через кордон.

16 вересня суд Львова не обрав запобіжний захід Сакварелідзе.

Пізніше суд визнав обґрунтованою оголошену екс-заступникові генпрокурора Давіду Сакварелідзе підозру у справі «прориву» Саакашвілі через держкордон на пункті пропуску «Шегині».

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше  поліція затримала 5 людей через сутички в «Шегинях».

22 вересня суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: